Výuka v LS 2020/21 bude online (distanční) formou

Na základě aktuální epidemické situace a s ohledem na to, že nelze předpokládat do začátku letního semestru její významnější zlepšení, rozhodla rektorka po dohodě s děkany, že výuka v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech bude od počátku letního semestru probíhat distanční formou.

K případnému návratu k prezenční formě výuky by v průběhu semestru došlo v případě, že se epidemická situace a její předpokládaný vývoj zlepší natolik, aby bylo možné prezenční výuku realizovat bez významnějších omezení až do konce semestru (dle současného protiepidemického systému PES by to vyžadovalo přechod a udržení ve stupni 1 nebo 2).
Distanční formou bude probíhat i výuka předmětů tělesné výchovy. Vyučující TV předmětů se zkontaktují v MS teams se zapsanými studenty na první výukové hodině semestru v týdnu od 15. února 2021.

Promoce absolventů

Vzhledem k vývoji epidemické situace a s ohledem na omezení možnosti konání hromadných akcí se slavnostní promoce absolventů bakalářského a magisterského studia plánované na únor a březen 2021 ruší. Podrobnější informace o způsobu předání diplomů absolventům sdělí jednotlivé fakulty.

Návody k online výuce na NF naleznete zde: https://nf.vse.cz/on-line-vyuka/