Úspěch KHD v soutěži ESOP 2020

V konkurenci vynikajících prací, které se v akademickém roce 2019/2020 zúčastnily soutěže „ESOP – Excelentní Studentské Odborné Práce “, uspěli studenti Katedry hospodářských dějin.

Bc. Daniel Veselý se seminární prací pod názvem „Výsledky znárodnění hutnictví železa v ČSR v letech 1949 – 1953“, kterou vedla Ing. Klára Fabianková, Ph.D. z Katedry hospodářských dějin.

Bc. Tomáš Hataj se seminární prací pod názvem „Politika federální vlády USA vůči původním obyvatelům během 70. let 20. století a analýza jejich vybraných dopadů“, kterou vedla Ing. Zdenka Johnson, Ph.D.  z Katedry hospodářských dějin.

Ing. Richard Suk s diplomovou prací pod názvem Konzumní společnost jako hlavní faktor hospodářské expanze USA v 50. letech 20. století“, kterou vedla Ing. Zdenka Johnson, Ph.D. z Katedry hospodářských dějin.

Ing. Tomáš Hataj s diplomovou prací pod názvem „Analýza vybraných dopadů politiky federální vlády USA na chudobu původních obyvatel během 70. a 80. let 20. století“, kterou vedla Ing. Zdenka Johnson, Ph.D. z Katedry hospodářských dějin.

Gratulujeme!

Bližší informace o výsledcích soutěže zde.