Ohlédnutí za Inovačním týdnem na KHD v ZS 2023/2024

V týdnu 6. – 10. 11. 2023 proběhl na VŠE Inovační týden, kdy se nekonala standardní výuka a místo ní se studenti mohli zúčastnit řady aktivit, připravených vyučujícími napříč celou VŠE.

Vyučující KHD si v ZS 2023/2024 připravili pro studenty následující akce.

V úterý  7. 11. 2023 se konala přednáška a diskuze na téma  „Amerika ve varu – Spojené státy americké rok před prezidentskými volbami“ s prof. Martinem Kovářem.

Ve středu  8. 11. 2023 se konala exkurze do Národního památníku na Vítkově včetně výstav „Křižovatky státnosti“ a „Laboratoř moci“ s dr. Zdenkou Johnson a Ing. Petrem Chalupeckým.

Ve čtvrtek  9. 11. 2023 se konala přednáška na téma„Cestování za Protektorátu“ s prof. Ivanem Jakubcem o cestovním ruchu, podmínkách cestování i navštěvovaných destinacích v době druhé světové války.

• Autor: Tereza Strejčková